Cílený dotek

Fyzioterapie


Jedná se o pohybovou terapii, která pracuje se všemi problémy pohybové soustavy. Kombinuji různé metody, které mě oslovily a kterými jsem si prošla.

čtěte dále...  Fyzioterapie

Jemný dotek

Kraniosakrální terapie

Velice jemná osteopatická metoda, která pracuje s tokem mozkomíšního toku. Pracuje se na celém těle a také se všemi kostmi lebky. Její působení se neprojevuje jen na úrovni fyzické, ale i na energetické a často se při ní například vyplavují emoce nebo odbourávají psychické stresy, aktivují se samoúzdravné procesy.

čtěte více...  Kraniosakrální terapieVoňavý dotek

Aromatouch

AromaTouch je jemná masážní technika, při které se aplikují vybrané esenciální oleje v čistém, neředěném stavu přímo na záda, hlavu (vlasová část) a chodidla klienta.

čtěte více... AromatouchVědomý dotek

Shiatsu

Masážní technika vycházející z tradiční čínské medicíny. Při masáži se stimulují akupunkturní body a dráhy na těle (tzv. meridiány). Tím se obnovuje tok energie a startují samoléčebné procesy. Každá dráha je propojena s vnitřními orgány, ke kterým je přiřazeno pět elementů dle pentagramu.

čtěte více... Shiatsu

Uvolňující dotek

Metoda Ludmily Mojžíšové

Metoda spočívá v kombinaci uvolnění měkkých tkání, uvolnění zvýšeného napětí svalů, velmi šetrných mobilizací žeber a osového systému a ošetření pánevního dna per rectum.

čtěte více ...Metoda Ludmily Mojžíšové
Uklidňující dotek

Poradenství MUDr. Danielové

Využití znalostí medicíny, Bachových esencí, schusslerových solí a konstelačních principů.

více... Magdalena Danielová

Dotek  pásky

Kineziotaping

Lepení pružných barevných pásek, který je vhodným dopnňkem fyzioterapeutické práce.

čtěte více... KineziotapingLehký dotek

Access Bars

Lehký dotek na 32 bodech na hlavě ve specifických kombinacích umožní výměnu energie, která je zablokována v mozku a v těle a dokáže obnovit její proudění.

čtěte více... Access Bars

Dotek chodidly

Barefoot poradenství

V klasické obuvi jsou nohy stlačené, nemohou pracovat správně, jsou odstaveny od všech podnětů, díky tomu se přenáší zátěž na další části našeho těla a vznikají nejrůznější bolesti ať už kolen, kyčlí nebo zad a také různé deformity nohou: patní ostruhy, vbočené palce, plochonoží a pod.

čtěte více... Barefoot

Osvobozující dotek

Terapie traumatu pomocí metody EMI

Velmi účinná metoda pro zpracování traumatických událostí, které nepříznivě ovlivňují náš život. Využívá k tomu pohyby očí.

čtěte více...Terapie traumatu - EMIFyzioTouch
Všechna práva vyhrazena 2020
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!