Cílený dotek

Fyzioterapie


Jedná se o pohybovou terapii, která pracuje se všemi problémy pohybové soustavy. Kombinuji různé metody, které mě oslovily a kterými jsem si prošla.

čtěte dále...  Fyzioterapie

Jemný dotek

Kraniosakrální terapie

Velice jemná osteopatická metoda, která pracuje s tokem mozkomíšního toku. Pracuje se na celém těle a také se všemi kostmi lebky. Její působení se neprojevuje jen na úrovni fyzické, ale i na energetické a často se při ní například vyplavují emoce nebo odbourávají psychické stresy, aktivují se samoúzdravné procesy.

čtěte více...  Kraniosakrální terapieVoňavý dotek

Aromatouch

AromaTouch je jemná masážní technika, při které se aplikují vybrané esenciální oleje v čistém, neředěném stavu přímo na záda, hlavu (vlasová část) a chodidla klienta.

čtěte více... Aromatouch
Vědomý dotek

Shiatsu

Masážní technika vycházející z tradiční čínské medicíny. Při masáži se stimulují akupunkturní body a dráhy na těle (tzv. meridiány). Tím se obnovuje tok energie a startují samoléčebné procesy. Každá dráha je propojena s vnitřními orgány, ke kterým je přiřazeno pět elementů dle pentagramu.

čtěte více... Shiatsu
Uvolňující dotek

Metoda Ludmily Mojžíšové

Metoda spočívá v kombinaci uvolnění měkkých tkání, uvolnění zvýšeného napětí svalů, velmi šetrných mobilizací žeber a osového systému a ošetření pánevního dna per rectum.

čtěte více ...Metoda Ludmily Mojžíšové

Dotek  pásky

Kineziotaping

Lepení pružných barevných pásek, který je vhodným dopnňkem fyzioterapeutické práce.

čtěte více... Kineziotaping

Lehký dotek

Access Bars

Lehký dotek na 32 bodech na hlavě ve specifických kombinacích umožní výměnu energie, která je zablokována v mozku a v těle a dokáže obnovit její proudění.

čtěte více... Access Bars

Dotek chodidly

Barefoot poradenství

V klasické obuvi jsou nohy stlačené, nemohou pracovat správně, jsou odstaveny od všech podnětů, díky tomu se přenáší zátěž na další části našeho těla a vznikají nejrůznější bolesti ať už kolen, kyčlí nebo zad a také různé deformity nohou: patní ostruhy, vbočené palce, plochonoží a pod.

čtěte více... BarefootFyzioTouch
Všechna práva vyhrazena 2020
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!