Webinář zdarma

Jak na přirozený pohyb z pohodlí domova

16. 9. 2024 začínáme ve 20:00

Přihlaste se na webinář zdarma a naučte se správně hýbat.


Poznáváš se?

 • Nedává ti smysl potit se v posilovně?
 • Nechceš cvičit na výkon?
 • Nemáš čas  si hodinu zacvičit, tak to raději odkládáš?
 • Chtěla by ses zdravě hýbat, ale nevíš, co bys měla cvičit?
 • Dává ti smysl pohybovat se v lehkosti a bez námahy?
 • Hledáš spojení sama se sebou?
 • Chceš získat ve svém těle svého vnitřního léčitele?
 • Chceš měnit své špatné pohybové návyky  s respektem k sobě?

Pak se přihlas na webinář, aby ses dozvěděla, jak na to.

Co Tě čeká?

 • Dozvíš se, co je a není pro nás přirozený pohyb,

 • jaké jsou přínosy přirozeného pohybu,

 • s čím nám může přirozený pohyb pomoct,

 • jak jednoduše můžeme přirozený pohyb provádět,

 • proč v dnešní době přibývá potíží, které naši předci neřešili.Reference

Naučíte se vnímat vaše tělo a jeho signály 

Klárka Vacková je člověk na správném místě. Vydala se cestou fyzioterapie zvaná Terapie funkce, díky které s vašim tělem pracuje velmi jemně a vnímá kde na těle je nerovnováha, menší nebo vetší napětí. Ukáže a vysvětlí, jak si můžete postupně pomoci sami, tak abyste své obtíže v čase minimalizovali či úplně odstranili a znovu obnovilo celotělovou rovnováhu. Naučíte se vnímat vaše tělo a jeho signály, tak abyste si mohli pomoci časem sami. Jsem lektorka jógy a zdravého pohybu a tento přístup jemnosti a všímavosti je mi velmi blízký. Klárka mi pomohla a ukázala cestu a ukazuje, když vybočím ze své cesty a potřebuji nastolit na těle i duši rovnováhu. To vše doplňuje svým jedinečným přístupem a esencí, která jí je vlastní. V neposlední řadě má za sebou léta praxe a nespočet odborných kurzů a dalšího vzdělávání. Velmi ji doporučuji a zároveň děkuji.🙏

Pavla Kubíková

certifikovaná cvičitelka jógy

Výsledky práce jsou vidět téměř hned

Paní Klára Vacková je opravdu skvělá. Syn je rok o berlích a za tu dobu prošel větším množstvím pracovišť fyzioterapie a rehabilitací a nikdy nebyl tak spokojený, jako u paní Kláry. Výsledky její práce jsou vidět téměř hned. Takže vřele doporučuji. My budeme rádi, když bude synovi pomáhat i nadále :-)

Tereza ŠvecováV lehkosti a radosti především! 

Paní Vacková je velmi profesionální a zároveň lidská. Oceňuji péči o každý detail a zároveň celek. Rozhodně se těším na příští návštěvu. Z dnešní si odnáším velmi dobrý pocit a několik "úkolů" na kterých můžu "pracovat" každý den. V lehkosti a radosti především!

Karolína


Kdo vás webinářem provede?

Jmenuji se Klára Vacková. Jsem fyzioterapeutka s 27 letou praxí. Za tuto dobu jsem si prošla všemi typy zdravotnických zařízení a to mě přivedlo k založení vlastního zdravotnického centra FyzioTouch s celostním přístupem. Běžně mě navštěvují lidé, kteří dlouhodobě řeší nejrůznější potíže, se kterými si lékaři neví rady. Díky celostnímu pohledu na člověka doplňuji fyzioterapii o další alternativní techniky, např. kraniosakrální terapii, shiatsu, homeopatii.

Nejen díky studiu u Bc. Clary Lewitové a jejímu konceptu Fyzioterapii funkce, který doplňuji o další techniky, jsem začala hledat co je pro nás přirozené. Pohyb, který je pro člověka zdravý a prospěšný.

A co mě k tomu přimělo?

Sama jako bývalý sportovec jsem se potýkala se zdravotními potížemi, které vyvrcholily výhřezem ploténky. Prošla jsem všemi koncepty fyzioterapie, které jsou u této diagnózy doporučovány. Přestalo mi dávat smysl honit se. Dnes si více pohyb užívám, hledám své možnosti a limity. Respektuji moudrost svého těla, lépe své tělo vnímám a společně se posouváme.

Hledání a objevování nikdy nekončí a to je na tom pro mne to krásné.

Pojďme společně hledat i "to" tvé!

FyzioTouch
Všechna práva vyhrazena 2020
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!