MUDr.  Slávka Kozlová

objednání telefonicky:

776 808 866

Kdo jsem?

Profesně i srdcem jsem rehabilitační lékařka a masérka. Se smyslem pro nestandardní i nadstandardní péči, smysl pro originalitu a kvalitu. A zejména lidskost. I proto jsem ve FyzioTouch. A proč mi to přijde důležité?

Napíšu vám svůj příběh - to vše, co je pro mne zásadní.

Dětství jsem měla šťastné, ale čím jsem byla starší, tím jsem se míň prosazovala a realizovala tam, kde jsem se cítila opravdicky "při síle". Občas dobrý, občas pocit, že jsem jen šedá myš, bez názoru, až příliš "obyčejná", kriticky až moc "selhávající". Byl to můj tehdejší úhel pohledu, dosti ne- sebevědomý. Vše bylo takové nijaké, na 50%. Měla jsem pocit, že tak to má být, to jsem já, že 50% spokojenost je pořád lepší než nulová, že?

Jenže "osud" mi do života dal pár "lekcií". Víc než 3 roky jsem nemohla otěhotnět, pak se to povedlo a já byla nejšťastnější mámou. Poté přišly 2 potraty, z toho jeden mne již klidnou nenechal, jelikož to bylo v půlce těhotenství. U toho jsem si poprvé zažila pocit, kdy mi totálně chyběla tělesná energie. Pak jsem otěhotněla znovu, opět ten samý pocit neskutečné zimy, tehdy jsem si poprvé začala se svým tělem (i plodem, teď už naším Jonášem) "povídat". Naštěstí to vyšlo! Půl roku po narození Jonáše přišla moje největší životní zkouška - akutní psychóza, rok braní tlumících antipsychotik, k tomu na pomoc i antidepresiva, protože depka z toho u mne byla (bohužel ne parádní, ale pořádní). Když jsem se po 2 letech z toho "vyhrabala" a dostala se do normálu, nastoupila jsem na 2 měsíce do staré práce (kde jsem byla tak na 50% spokojena), chytla Covida a tímto životním "koktejlem" se mi spustila skrytá genetická mutace - nádor na prsu. Zhoubný. Takže 9 měsíců léčby rakoviny, tentokrát jsem si u chemoterapie sáhla na své "tělesné dno".

Obě "dna" již mám tedy za sebou, nastal čas jít cestou jinou. Takovou, co mi dává smysl, co mi dělá radost a nedělá vrásky na čele, co mne sytí. Vnesla jsem si do života optimizmus, vděčnost (ještě větší a opravdickejší), víru, důvěru a naději (kterou jsem nejspíše dlouhá léta podvědomě hledala a nenacházela) a pak bojovnost a nebojácnost, ochranu, pracuji na svých hranicích.

Spoustu věcí jsem změnila, má rehabilitační péče je tedˇ také již trošku jiná. Hold do ní vkládám esenci svého životního příběhu, můj pohled na věc.

I proto jdu cestou odvážnější, kde mi již záda nekryje nemocniční systém, ale kde mám víru, že to, co pomohlo nejvíc v životě mně, může pomoct v podobné paralele i vám.

Pro vysoko racionální typy, kterým můj životní příběh nestačil, přidávám několik faktů:

Jsem ročník 1982

Původně Slovenka, občas mluvím česky, občas slovensky (podle nálady)

Medicína všeobecní - po škole 2 roky na Neurologii, od r. 2008 Rehabilitace, Atestace z rehabilitace, kmenové pracoviště FN Brno Bohunice (do roku 2021)

Pro Vás nabízím:

- Rehabilitační klinické vyšetření, posouzení, terapii a doporučení - vychází z konceptu klasické rehabilitační medicíny, doplněno o celostní pohled na věc (výčet kurzů nepíšu, vždy vyberu nejvhodnější a domluvím se s klientem)

- Zdravotní masážní techniky doplněny o správnou dávku "alternativy" - v cílem upravit energii a hezky nastartovat a vyladit tělo (techniky ráda kombinuji, pro dobro klienta)

- Můj koncept cvičení FyzioKreativa - forma instruktáže (rehabilitační a jógové cviky na doma s příměsí originality a kreativity) - lze i online

- Můj koncept HealthMindset - "Nastav si to v hlavě" - forma konzultace nebo koučingu - lze i online

- Kineziotape

Baví mne "pacienti" motivovaní : "záda-ři", skoliotici, pacienti s roztroušenou sklerózou a po mozkových příhodách i mozkových traumatech, ortopedičtí s artrózami, revmatici a Bechtěrevici, nově i onkologičtí v rekonvalescenci, a pak děti starší 6 let - zejména vadné držení těla, ploché nohy a skoliózy. Tím neříkám, že ostatní neberu:)

Mé služby nejsou hrazeny ze zdravotního pojištění, hodnota služeb věřím, že stojí za to.

Cena: 900 Kč / 60 min. a 1300 Kč / 90 min. (vstupní vyšetření vždy na 90 minut), permanentka 3x po sobě: á 870 Kč, 5 a více krát po sobě: á 850 kč.

A na závěr nezapomínejte: Uzdravujete se vy sami, já vám v tom mohu "jenom" dopomoct. A druhé moje motto je: Když chceš (opravdu chceš), tak můžeš:)

Budu se na Vás těšit.

FyzioTouch
Všechna práva vyhrazena 2020
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!